Faq

ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

Jak możesz zapłacić za swoje zamówienie?

Płatności w naszym sklepie, wspierane są przez platformę PayU. Przy zamówieniu jednorazowym możesz zapłacić za pomocą karty lub szybkim przelewem elektronicznym. Wybierając zamówienie cykliczne opłata zostanie dokonana kartą płatniczą.

Masz dodatkowy kod rabatowy. Jak dodać go do swojego zamówienia?

Pole do wpisania kodu rabatowego znajdziesz w koszyku, poniżej listy wszystkich Twoich produktów. Kod aktywuje się, kiedy wpiszesz go w przeznaczone do tego pole i klikniesz przycisk „Zastosuj kupon”.

DOSTAWA

Jakie masz opcję dostawy?

Współpracujemy z firmami DHL i InPost, aby dać Ci możliwość wybrania optymalnego sposobu dostawy. W związku z tym, możesz wybrać kuriera DHL albo InPost, który dostarczy paczkę do Twojego domu, punkt odbioru DHL  (np. Żabki, stacje benzynowe) i Paczkomaty InPost. Najbliższe punkty odbioru znajdziesz na mapach znajdujących się pod tymi linkami: https://parcelshop.dhl.pl/mapa i https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.

Z jakimi kosztami przesyłki muszę się liczyć?

Dostawa jednorazowego zamówienia o wartości mniejszej niż 70 zł będzie kosztować 15 zł. Dla zamówień jednorazowych o wartości wyższej niż 70 zł przesyłka jest bezpłatna. Zwrot pustych butelek jest zawsze darmowy.

ZWROTY

Czy mogę zwrócić swoje zamówienie?

Ze względu na specyfikę naszych produktów, każdą sprawę zwrotów traktujemy indywidualnie. Skontaktuj się z nami mailowo na adres: info@refeelconcept.com i wspólnie ustalimy co dalej robić.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu lub wymiany produktu, wypełnij formularz zwrotów i wyślij go wraz z produktami  na adres: 

Refeel concept
ul. Saperów 17
Wrocław 53-151

SUBSKRYPCJA 

Jak działa nasza subskrypcja?

Subskrypcja, czyli inaczej zamówienie cykliczne, polega na dostarczeniu naszych produktów pod wskazany przez Ciebie adres co wybrany przez Ciebie na etapie zamówienia okres czasu (1, 2 lub 3 miesiące). Pierwszej paczki możesz spodziewać się zaraz po opłaceniu swojego zamówienia, a kolejnych – po wybranym przez Ciebie odstępie czasu. Decydując się na zamówienia cykliczne, nie musisz myśleć o kolejnych zamówieniach  i regulowaniu za nie płatności. Kiedy przyjdzie czas na wysłanie do Ciebie kolejnej paczki, automatycznie pobierzemy środki z Twojego konta. Nasza subskrypcja nie jest ograniczona czasowo, w każdym momencie możesz ją anulować, bez żadnych konsekwencji.

Jak będziesz płacił za zamówienie cykliczne?

Decydując się na subskrypcję, podczas składania pierwszego zamówienia podasz nam numer swojej karty, a my, z pomocą PayU co wskazany przez Ciebie okres czas (1, 2 lub 3 miesiące) pobierzemy z niej odpowiednią kwotę. Dzięki temu nie będziesz musiał myśleć o terminowych płatnościach, a Twoje zamówienia zawsze będzie na czas.

Co jeżeli będziesz chciał zmienić swój plan zamówień cyklicznych?

Jeżeli zmienią się Twoje potrzeby, albo odkryjesz, że jakiś produkt kończy się szybciej niż inny, to w każdym momencie,bez żadnych konsekwencji możesz anulować swoją subskrypcję i zaplanować ją od nowa. Aby to zrobić zaloguj się na swoje konto klienta, wejdź w zakładkę subskrypcje i anuluj swoje dotychczasowe zamówienie cykliczne. Następnie przejdź do sklepu i zaplanuj nową subskrypcję.

Co zrobić jeżeli jeden produkt kończy Ci się szybciej niż pozostałe?

Najprościej będzie jeśli zamówisz dwie (lub więcej) oddzielne subskrypcje. W naszym sklepie nie ma limitu subskrypcji dla jednego klienta i za każdym razem przysługuje Ci rabat 10% z tytułu złożenia zamówienia cyklicznego. Jeżeli więc jeden produkt kończy Ci się co miesiąc, a inny co 3-miesiące to nie wahaj się zaplanować sobie oddzielnych zamówień cyklicznych dla każdego z nich.

Chcesz anulować swoje zamówienie cykliczne?

U nas w każdym momencie, bez żadnych konsekwencji możesz anulować swoją subskrypcję. Aby to zrobić zaloguj się na swoje konto klienta, wejdź w zakładkę subskrypcje i anuluj swoje dotychczasowe zamówienie cykliczne. 

Czy mogę zamówić jednocześnie jeden produkt cyklicznie a inny jednorazowo?

Jeżeli chcesz zamówić jakiś produkt jednorazowo, a inny cyklicznie to najłatwiej będzie, jeśli złożysz dwa odrębne zamówienia.

Jak wykorzystać jednorazowy kupon rabatowy mając subskrypcję? 

Jeżeli chcesz wykorzystać swój kod rabatowy na jedną dostawę w ramach swojego planu zamówień cyklicznych napisz do nas wiadomość na e-mail: info@refeelconcept.com a my obniżymy kwotę, która przy najbliższej okazji zostanie pobrana z Twojego konta.

ZWROTY PUSTYCH BUTELEK

Chcesz zwrócić nam puste butelki i nie wiesz jak to zrobić?

Bardzo się cieszymy. Do Twojego zamówienia dołączyliśmy formularz zwrotu pustych butelek – wypełnij go, zapakuj puste butelki bez końcówek (te możesz wykorzystywać wielokrotnie)  wraz z formularzem zwrotu do kartonu po naszym zamówieniu i naklej etykietę zwrotu, która również była dołączona do zamówienia. Jeżeli zgubiłeś formularz zwrotu to możesz pobrać go ponowanie pobrać tu. Jeżeli zgubiłeś etykietę zwrotu to skontaktuj się z nami e-mailowo: info@refeelconcept.com 

Następnie zgłoś zwrot za pomocą strony DHL lub udaj się do paczkomatu. Pamiętaj, że koszt zwrotu pustych butelek jest po naszej stronie, a dodatkowo dostaniesz od nas rabat 1 zł za każdą odesłaną butelkę do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Jeżeli jesteś klientem subskrypcyjnym, to automatycznie odliczymy kwotę rabatów od kolejnego zamówienia. Jeżeli jesteś klientem jednorazowym to kod rabatowy wyślemy Ci e-mailem.

GDZIE POWSTAJĄ NASZE PRODUKTY? W JAKI SPOSÓB NASZE PRODUKTY PODLEGAJĄ RECYKLINGOWI?

Gdzie wytwarzane są nasze produkty?

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są w Polsce, w małych manufakturach z wyselekcjonowanych surowców. 

Jak wygląda proces ponownego wykorzystania naszych butelek?

Odesłane przez Was butelki wykorzystujemy ponownie. Z tego względu zdecydowaliśmy się na szklane opakowania, które nie tracą swoich właściwości i mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Proces wprowadzenia butelek do ponownego obiegu zaczynamy od usunięcia papierowej etykiety. Następnie butelki przechodzą specjalnie zaprojektowany proces myjąco-sterylizujący, aby móc bezpiecznie z powrotem trafić do naszych klientów. Później napełniamy je ponownie naszymi produktami, etykietujemy i wysyłamy w podróż do Waszych domów.

Jak sortować nasze opakowania?

Jeżeli nie chcesz/nie możesz odesłać nam pustych butelek po naszych produktach, wyrzuć je do pojemnika na szkło. Aluminiowe nakrętki oraz zepsute końcówki, których nie możesz użyć ponownie wyrzuć do pojemnika na tworzywa sztuczne i metale. Karton, w którym przyjdzie do Ciebie nasze zamówienie umieść w pojemniku na papier.