Ciało

Jak to działa

Bycie “eko” to nasz priorytet. Z potrzeby zrobienia “czegoś” w naszej wspólnej sprawie, powstał Refeel Concept. Nie będziemy Cię zachęcać do wielkich i spontanicznych zakupów w naszym sklepie. Naszą ideą jest proponować zakup tylko tych produktów, które są Ci naprawdę potrzebne i w odpowiednich do Twoich potrzeb odstępach czasu. Dodatkowo mamy nadzieję, że odeślesz nam puste opakowanie, a my będziemy mogli dać mu drugie, trzecie i dziesiąte życie. Wierzymy, że odpowiedzialne decyzje zakupowe to ogromny ukłon w stronę środowiska.

 • Na miarę Twoich potrzeb

  Zacznij od wybrania produktów, których używasz w swoim domu. Swój zestaw możesz skomponować dowolnie, tak aby odpowiadał on na Twoje potrzeby. Następnie zdecyduj czy chcesz zamówić regularne dostawy i z jaką częstotliwością. Jeżeli nie jesteś pewny, na co się zdecydować, wypełnij naszą ankietę – mamy nadzieję, że Ci pomoże.

  stwórz zestaw sam

 • Używaj wielokrotnie

  Złożyłeś zamówienie? Robimy co w naszej mocy, żeby dotarło do Ciebie jak najszybciej. Nasze produkty zawsze będą do Ciebie docierały zabezpieczone aluminiową zakrętką. Zachęcamy aby naszych pompek i spryskiwaczy używać wielokrotnie, dlatego jeżeli zostały Ci one z poprzedniego razu, daj znać na etapie zamówienia, a my ich nie zapakujemy. Kiedy butelki z naszym produktem będą puste, zapakuj je i za pomocą dołączonej etykiety zwrotu, odeślij do nas za darmo.

  chcesz wiedzieć więcej?

 • Daj drugie (i trzecie i dziesiąte) życie

  A teraz najciekawsze. Jak to się dzieje, że puste butelki możemy wykorzystać ponownie? Wybraliśmy szklane opakowania, bo można ich używać nieskończenie wiele razy, bez utraty właściwości. Najprościej więc rzecz ujmując, możemy taką butelkę “wyszorować”, zdezynfekować i napełnić ponownie. Kiedy dociera do nas paczka ze zwrotnymi butelkami, to zacieramy rączki i zabieramy się do pracy. Pozbywamy się papierowej etykiety, czyścimy odpowiednio butelkę, napełniamy ją ponownie, zabezpieczamy, etykietujemy….. i już jest gotowa, żeby ruszyć ponownie w świat, spełniać swoją misję.

  Więcej nowości na naszym instagramie