Płyn do mycia podłóg

25,00 (22,50 zł w subskrypcji)Dowiedz się więcej o produkcie available on subscription

O produkcie

Nasz płyn do mycia podłóg świetnie sprawdzi się do wszelkiego rodzaju podłóg, ale możesz go także wykorzystać jako płyn uniwersalny do mycia innych powierzchni w Twoim domu. A to wszystko ze składników w 98% naturalnego pochodzenia.

500 ml

429 w magazynie

Sposób zakupu
Ilość

Sprzątając swój dom chcesz zrezygnować z “mocnych i chemicznych” środków myjących? My też! Dlatego nasz płyn do mycia podłóg (który możecie też potraktować jako płyn uniwersalny) powstał w 98% ze składników naturalnego pochodzenia. Jednak “delikatny” skład naszego płynu do podłóg, absolutnie nie wyklucza jego skuteczności. W szklanej butelce ukryliśmy wiele skutecznych substancji czyszczących, które świetnie poradzą sobie z kurzem i zabrudzeniami na wszystkich typach podłóg. Podobnie jak cała linia, płyn do podłóg pachnie pomarańczą, rozmarynem i lawendą, co zawdzięczamy naturalnym olejkom eterycznym.

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Heptyl Glucoside, Polyglyceryl-6 Caprylate; Polyglyceryl-4 Caprate; Polyglyceryl-4 Cocoate; Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Isopropyl Alcohol, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Glycerin, Acidum Citricum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Benzoate

Zapach

Intensywny, słodko-leśny, relaksujący

Pojemność

500 ml

Opakowanie

Szklane, zwrotne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Płyn do mycia podłóg”

Co powinniście wiedzieć o naszych produktach?

  • Naturalne składniki

  • Opakowanie zwrotne

  • Produkt wegański

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 

Newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.